Apartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů
 
ADRESA Apartmán Residence Muzeum vltavínů
Panská 19
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Muzeum-Vltavinu@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Apartmán Residence Muzeum vltavínů ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Apartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů -  je k dispozici připojení na internetApartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardApartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů - přijímá kreditní karty VISAApartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Český Krumlov Residence Muzeum vltavínů - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Apartmán Residence Muzeum vltavínů / Český Krumlov

Luxusní apartmány v  rušném centru Českého Krumlova nabízejí dostatek prostoru pro Vaše ubytování, pohodu, klid a soukromí.

Residence Muzeum vltavínů leží přímo v srdci historického centra Českého Krumlova a poskytuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování v prostorných a luxusně vybavených apartmánech.

Historická budova Residence byla šetrně rekonstruována, aby si zachovala svůj neopakovatelný ráz. Budova je památkově chráněna a v jejích prostorách je zachováno mnoho původních architektonických prvků.

Residence Muzeum vltavínů ubytování
Residence Muzeum vltavínů v Českém Krumlově disponuje třemi dvoulůžkovými a čtyřmi čtyřlůžkovými apartmány, z nichž některé nabízejí přímý výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov. Residence Muzeum vltavínů disponuje celkem 7 apartmány typu historické, moderní a podkrovní, s kapacitou až 24 lůžek.

Residence Muzeum vltavínů vybavení
Každý z komfortně zařízených apartmánů je vybaven LCD televizí se satelitními programy a rádiem, jídelním stolem, příjemným posezením s pohovkou nebo pohodlnými koženými křesly, pevným internetovým připojením, kvalitním pokrytím Wi-Fi, v prostorné koupelně provedené v přírodním kameni nechybí vysoušeč vlasů. Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru pro šatstvo, osušky a ručníky či plně vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a vařičem.

Residence Muzeum vltavínů stravování
Snídaně jsou podávány v kavárně, přímo naproti hlavnímu vchodu do Residence za příplatek. Jsou připravovány dvě varianty snídaní sladká a slaná.

Dovolená v Českém Krumlově Residence Muzeum vltavínů
Díky výborné poloze Residence Muzeum vltavínů máte v dosahu max. 10-ti minut chůze všechny turisticky vyhledávané cíle Českého Krumlova, např. Státní hrad a zámek Český Krumlov, Regionální muzeum, Egon Schiele art centrum, Wax muzeum, náměstí Svornosti, Otáčivé hlediště, Městské divadlo, Muzeum útrpného práva, pivovar Eggenberg, Dům fotografie a mnohé další. 20 metrů od Residence sídlí informační centrum, kde Vám podají všechny informace, které Vás zajímají, zajistí vstupenky, jízdenky či program pro volný čas nebo sportovní aktivity.